• 25.04.2024 08:22

Ніжинка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Нд, 11 Червня в 16:38

Учениця Ніжинської мистецької школи стала переможницею XXII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Учениця мистецької школи Погребна Анна під керівництвом своєї викладачки Катерини Борисової здобула перемогу у конкурсі, що став платформою для художніх висловлювань, які віддзеркалюють те, про що ми всі думаємо – право залишитися самими собою, втілюючи духовні заповіти Тараса Шевченка.

Як зазначило журі конкурсу, – тематика робіт учасників була пронизана рефлексіями над значенням у житті таких цінностей як патріотизм та героїзм, самовідданість та згуртованість нашого народу, збереження ідентичності та національної культури.

За словами викладача, пройти два відбори журі, обласного та всеукраїнського етапів доволі складно. У конкурсі немає вікових категорій, тому як правило в конкурсі брали учні старшого віку, однак останнім часом тренди почали змінюватися і все більше почали обирати роботи учнів молодших за віком, що безперечно радує.

У своїй роботі у техніці аплікація Аня зобразила Марію Примаченко та її світ тварин, який вона малювала у своїх картинах. Ця художниця є взірцем стійкості та неабиякого творчого хисту і стала натхненням для багатьох українців, як і твори Тараса Шевченка.

Ніжинська міська рада

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *