• 21.04.2024 21:19

Відомий журналіст Єгор Гордеєв: «Діти хочуть приходити в школу Супергероїв»

Вт, 20 Червня в 8:07

Ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв та ведучий ТСН Святослав Грінчук влаштували невелике свято діткам з Інституту раку. Вони подарували маленьким пацієнтам із відділення консультативна поліклініка настільні та логічні ігри – Дженга, Українська монополія, Вгадай хто я, та інші, а також набори конструкторів. У дружній атмосфері діти та ведучі відразу почали грати в новенькі ігри, будували будинки, машинки з лего. Не всі пацієнти змогли приєднатися до зустрічі у відділенні, тому ведучі з дозволу лікарів відвідали палати та поспілкувалися з малюками там. На згадку про цей день одна з пацієнток Інституту Раку – дівчинка Віра подарувала Єгору та Святу браслетики, які сплела власноруч, і навіть провела невеликий майстер-клас.

Єгор Гордеєв поділився своїми враження на сторінці:
«Ми зі Святослав Гринчук були днями у Національний інститут раку. Відвідали діток, котрі проходять там лікування і навчаються у Школа Супергероїв.

Спочатку зайшли у Школу. Чесно – вражений. Сюди діти хочуть приходити, і не хочуть прогулювати. Я у дитинстві міг тільки мріяти про такий простір. Він уже функціонує, діти навчаються, і скоро відкриття.

Далі – відділення консультативна поліклініка. За цей час, що ми були там – сами зі Святом відчули себе дітьми. Грали з малечею в настільні та логічні ігри, будували будинки, машинки з Лего. Зайшли до тих, хто не зміг прийти у відділення – опинилися на майстер-класі з плетіння браслетів.

Сподіваюся, нам вдалося відволікти малечу і матусь від складних процедур, тяжких думок. Дуже хочу, аби лікування їм принесло гарні результати, і ці діти могли продовжувати гратися, але вже поза лікарнею.»

Схожі записи

В Києві посадовець розтратив кошти на реставрації музею «Київська фортеця»
Запускав феєрверк з багатоповерхівки: киянин проведе рік у в’язниці
У Києві затриманий “на гарячому” злодій намагався підірвати гранатою поліцейських

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *