• 21.05.2024 19:15

Ніжинці “задовільно” ставляться до діяльності міського голови Олександа Кодоли

Вт, 4 Липня в 14:39

В соціальних мережах можна почитати багато вражень про роботу місцевої влади. Думки в людей різні: від обожнення до ненависті, тому ми на своєму ресурсі створили відповідне відкрите опитування.

“Всі ми бачимо позитивні кроки в місті. Різноманітні поїздки, після яких в Ніжині зʼявляється гуманітарна допомога та всіляка підтримка іноземних партнерів. Хоча багато ніжинців жаліються, що нічого в Ніжині не робиться, Ніжин летить в економічну прірву. Тому ми створили опитування, щоб поцікавитись думкою громади.Оцініть діяльність міського голови Ніжина Кодоли Олександра Михайловича.”,- результати нижче.

Всього проголосувало близько 820 учасників. Переважна більшість учасників оцінила роботу як задовільна (361 голос, що становить 45%).

Відмінно 18% (153 голоси), добре 18%(142 голоси), незадовільно 19%(162 голоси).

Крім власних думок ніжинці ділились проблемами міста та своє бачення ситуації. Ми опублікуємо деякі з них.

Толік Ільчук: Мерам і депутатам всіх рівнів.У вас совість є і відчуття реалій ?ВІЙНА,а ви садите клени, робите зони відпочинку, квітники, лавочки, спортивні площадки, фонтани, ремонтуєте дороги і т.д. все що має систему відкатів та грабунку бюджету чи вашого піару.НА СЬОГОДНІ ВАЖЛИВОКраще б ви всі місцеві можливі кошти віддали на ремонт чи закупівлю військової техніки ППО.В той час волонтери і солдати купують амуніцію, безпілотники та все інше що потребує фронт і ЗСУ за свої кошти ви мери та депутати будуєте зони відпочинку, тротуари і дороги, садите клени, лавочки та мусорки по ціні тепловізора чи дрона.Ви, мери, депутати, чиновники – коли нажеретесь?

Артем Безручко: Як би не робили ви б перші хто б начали казати чого він сидить у кріслі мєра.А так як що у вас є кандидат то хай він щось зробить для міста

Толік ІльчукВікторія Лящук: це писав раніше в загальному, Київ планує реконструкцію 30ти парків на 2.2 млрд, Дніпро Харків, і т д. Ніжин (інфа із допису по фб) виділив 18 млн на оновлення комп’ютиризації влади – це на часі . ПК у них застаріли чи совість втратили?

Діана ІващенкоTolik Ilchuk: вже забулись перші гуманітарні вантажі, які мали здатність « випаровуватися» за ніч…Чи октаедр на площі» з легкої руки» нинішнього любітєля фоточок?

Raisa Pohodun: Все, що робиться в Ніжині ,.робиться за рахунок громади і не дуже радуєшся тому, якщо живеш за рискою бідності. Такий приклад: В жовтні місяці минулого року мені прийшла квитанція на гарячу воду, якої я в очі не бачила і доказати , що гарячої води не давали, я не змогла, сказали , що до будинку воду дали, а то вже ваші проблеми ( водою я користувалась міською). І так дурять на кожному кроці. Зато красиво піаряться.

Анна Смирнова: Те що вiн поставив всiх чужих на кирiвнi посади чужинцiв.тобто своiх людей.Неподобство.Кругом крах.Цiни ростуть.Контролю нiякого.Вiдмивання грошей повним ходом.За те що вiн зробив з медициною (закрив райлiкарню.призначив якусь аферистку.) його судити треба

Ангелина Петрух: Окрім ” ліплення” плитки і постійними хвотосесіями цей мер більше нічим не запам’ятається. Хоча ні! Ще запам’ятається розвалом медичної галузі у місті. Закрили ( перепрошую реорганізували, об’єднали чи як там у них це називається?) районну лікарню, збільшили кількість потребуючих меддопомоги( бо додали ще й район), а збільшити обсяг тих хто надає послуги забули. Якби пан мер і очільниця медгалузі у місті спробували хоча б раз здати кров на аналіз у 23 кабінеті відстоявши чергу із незчисленної кількості пацієнтів ( і це ще не гарантія, що на них вистачить пробірок або робочого часу кабінету) то точно б збільшили кількість працівників у ньому. Це про медицину. Тепер про освіту: де в місті з нуля було створено хоч одне укриття для садочка чи школи? Невже місто таке бідне, на відміну від сіл, в яких зроблені ці укриття. А ми ” ліпимо” плитку далі…

Анатолий Романенко: Ворюгі при владі і все ,що тут можна говорити.

Елена Пулинец: У місті закрили дві школи.Нині, щоб дістатися до навчального закладу, учням ліквідованих шкіл доводиться долати чималу відстань.Де обіцяний транспорт ?Адже міський голова особисто зустрічав шкільний автобус, який нам подарувало місто – побратим .

Ната Супрун: Якщо щось робиться, то це заслуга не тільки мера. І говорити, що місто стало краще завдяки меру, це не правильно. Дуже багато реалізованих зараз проектів розробляла попередня команда . Є проекти до яких мер зовсім не має відношення. Але вправно приписує собі

ирина олефирович: Коли буде вирішуватись питання підвозу інвалідів на візках, треій рік обіцяють, але усе залишається незмінним…

ирина олефирович: Де соціальне таксі для інвалідів 1групи на візках ???

Татьяна Колесник: Я писала про фрунзівське кладовище.Нічого не змінилося.Чекають хто виграє тендер.Ганьба владі.

Олег Володько: ДЕ ДОРОГИ НА ОКОЛИЦЯХ?!

Пройшло вже більше як місяць після голосування. Цього недостатньо щоб робити висновки з приводу враховування думки громади. Будемо спостерігати.

Євген Ткаченко

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *