• 26.05.2024 09:04

Прийшов 200 км пішки, евакуаційні автобуси відмовили – у собаки немає намордника

Вт, 4 Липня в 23:48

Подолав близько 200 кілометрів. Чоловік йшов пішки з Херсона до Одеси — його не пустили в евакуаційний автобус з собакою

Про це повідомила голова громадської організації Закон природи Яна Титаренко на своїй сторінці у Facebook.

Жінка розповіла, що їй зателефонували волонтери з ГО Десяте квітня, які чергують на вокзалі в Одесі та зустрічають біженців. Вони попросили привезти корм і намордник для вівчарки з Херсона.

Через кілька днів Титаренко дізналася історію власника собаки від психолога ГО.

«Хлопець прийшов в Одесу пішки, бо евакуаційні автобуси відмовили йому через те, що у собаки немає намордника. Ви напевно хочете запитати, чому він не купив намордника, або не попросив, або ще щось. Так, він не купив і не попросив, бо просто не мав на це моральних сил», — поділилася Титаренко. Виявилося, що чоловік втратив дружину та 5-річну доньку, які загинули внаслідок влучання російської ракети в їхній будинок. Після того, як втратив усю сім’ю, у чоловіка залишилася німецька вівчарка, з якою він і продовжував жити у напівзруйнованому приміщенні до того часу, поки Херсонщину не почало затоплювати через підрив окупантами Каховської ГЕС.

«Не сівши в автобус, він просто пішов…Він йшов три дні, маючи лише 300 грн на корм для собаки і воду», — розповіла голова ГО Закон природи.

Волонтери з Одеси знайшли для чоловіка з собакою житло, допомагають відновити втрачені документи та закрили всі базові потреби вівчарки та її власника.

«Зараз вони з собакою багато сплять, а на запитання «як справи», він відповів «собака почав їсти», — додала Титаренко.

НВ

Схожі записи

У Німеччині хочуть зменшити наплив українських біженців до країни
Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою
Війна “відкрила” особисті дані: що про кожного призовника знають ТЦК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *