• 21.05.2024 20:05

Бунт біля кладовища в Ніжині: чи буде відремонтовано дорогу?

Сб, 8 Липня в 18:26

Фрунзівське кладовище – одне з найбільших у Ніжині. Боляче, але за останні півтора року на його території з’явилося багато нових могил захисників… Тут знайшов вічний спокій і Герой України Олександр Мацієвський.

До кладовища веде вулиця М. Лисенка. А з нею біда, бо роками вона не бачила якісного ремонту.

Саме стан цієї дороги вчора спричинив конфліктну ситуацію біля цвинтаря. Люди бунтували і вимагали, щоб їх почули, нарікали на міське керівництво, зокрема на заступника міського голови Федора Вовченка, та просили виконати обіцяне.

Пише Нежатин.

Ніжинець, який був свідком останніх подій і забажав залишитися невідомим, розповів:

“Останнім часом відвідувачів на кладовищі стало більше, їдуть авто, а дорога розбита вщент. Дороги до Героїв нема. Хоча під час зустрічей, представники влади Ніжина обіцяли провести ремонт і зробити асфальтове покриття. Люди повірили, але цього не сталося.

Вчора фахівці управління ЖКГ та Б розпочали висипку та грейдерування ритуального майданчика на цвинтарі. Грейдером подряпали дорогу, підняли щебінь та пил, дихати було нічим. Звісно, люди обурилися, де ж обіцяне покриття?

Сьогодні ці ж фахівці та представники влади знову завітали на територію кладовища, і їм поставили конкретне запитання: де асфальт?

У відповідь почули: “Немає коштів. Можливо, наступного року. Пишіть заяви”.

За роз’ясненням ми звернулися до заступника начальника управління ЖКГ та Б Світлани Сіренко.

“Дійсно, люди вчора зупинили грейдерування майданчика. Ми планували провести там висипку, але містяни, побачивши, що на території цвинтаря проводять якісь дії, піднялися мало не живим щитом і заявили, що їм обіцяли асфальт. Промоніторивши звернення громадян, ми знайшли відповідь на останнє, датоване червнем цього року, де зазначено, що буде виконано роботи, але без уточнень, які саме.

Тож проєкту на покриття вулиці М. Лисенка асфальтом немає. Цього року ми плануємо замовити такий проєкт на цю й сусіднюі вулицю, і намагатимемося наступного року закласти кошти в міський бюджет на втілення його в життя. Тож поки доведеться почекати…”.

Фото ілюстрове

Нежатин

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *