• 27.06.2026 00:20

Ніжинські футболісти вибороли перше місце на змаганнях

Нд, 9 Липня в 12:50

08 липня у м. Романів Житомирської області пройшов футбольний турнір ветеранів 50+, присвячений Дню міста та на підтримку ЗСУ.

За підтримки міського голови Ніжина Олександра Кодоли, Федерації футболу м.Ніжина, Ніжинської міської ради, відділу спорту НМР, у турнірі прийняла участь футбольна команда “Ветеран” м.Ніжина (50+).

В змаганні взяли участь 3 футбольні команди з м.Києва, м.Ніжина Чернігівської області та м.Романів Житомирської області.

Протягом всього турніру команди демонстрували рівну гру.

В підсумку:

ФК “Ветеран” м.Ніжин – 1 місце,

ФК “Ветеран” м.Романів – 2 місце,

ФК “Old boyz” м.Київ – 3 місце.

Щиро вітаємо наших спортсменів!

Джерело: Ніжинська міська рада

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *