• 29.05.2024 07:48

Ремонт доріг на Чернігівщині струменевим методом (Фото)

Пн, 10 Липня в 19:02

У Талалаївці Прилуцького району проводять ямковий ремонт за кошти місцевого бюджету. Для ремонту доріг використовують струменевий метод, який добре зарекомендував себе у Західній Європі.

Ця технологія є ефективною, я її ціна – 400 грн за квадратний метр. Завдяки спеціальній конструкції та використанню стисненого повітря бітумна суміш під тиском щільно заповнює весь об’єм ямки, лунки, тріщини, просадки на дорожньому покритті. Змішування емульсії зі щебенем відбувається в машині на місці проведення ремонту.

Тендер на проведення ямкового ремонту на вулицях села Талалаївка виграло підприємство ТОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №1». Завдяки йому на дорогах селища вже проведений ямковий ремонт на площі 1660 квадратних метрів. Сума виконання робіт — 790 тисяч.

Наразі здійснюється друга черга ямкового ремонту на вулицях Миколаївська (Суворова), Григорія Сковороди, Лісова (Мічуріна), Привітна (Гагаріна), Молодіжна, у 1-му провулку Парковому. Планується відремонтувати струменевим методом 1150 квадратних метрів дорожнього покриття вартістю понад 500 тисяч.

Джерело: 0462.ua

Схожі записи

Загинули за Україну: на Чернігівщині попрощалися з двома Захисниками
Працівників Чернігівського драмтеатру викликали до ТЦК та СП: деякі вже на військових навчаннях
На Чернігівщині чоловік під час сварки поранив жінку з рушниці, – поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *