• 30.05.2024 01:43

НІЖИН ВІДВІДАВ ГЛАВА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СВЯТОСЛАВ ШЕВЧУК

Ср, 12 Липня в 9:21

НІЖИН ВІДВІДАВ ГЛАВА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СВЯТОСЛАВ ШЕВЧУК

Із душпастерським візитом до Ніжина завітав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

Говорили про головні напрямки та здобутки в діяльності осередку, про основні гуманітарні виклики, які спіткали український народ, та про перспективи розвитку благодійної діяльності в регіоні.

«Здійснюється моя мрія: я дуже мріяв, щоб у кожній нашій парафії діяв парафіяльний Карітас. Я тішуся, що у вас в Ніжині є такий осередок, де ми можемо просто ділитися вірою в Бога, який є Любов», – сказав Блаженніший Святослав.

Після спілкування з працівниками Благодійний фонд “Карітас Чернігів” та парафіянами, Верховний Архиєпископ мав бесіду з дітьми, які перебувають у денному таборі «Вільні й Незалежні». Розказав їм, скількома мовами володіє та надихнув своїм прикладом юні серця вивчати й пізнавати нове, відкривати для себе світ та допомагати людям.

«Я ніколи не міг собі усвідомити, що освіта дітей чи брак доступу до освіти можуть бути гуманітарною проблемою. Стати поруч із вчителем та з дитиною, яка має право на освіту, – то є нашим гуманітарним завданням», – зазначив Блаженніший Святослав.

Окрім осередку, Верховний Архиєпископ відвідав будівництво храму Святих Володимира та Ольги. Отець Роман Пушка, настоятель храму, розповів про нюанси зведення споруди та перспективи розвитку парафії: «Ми у майбутньому плануємо повністю використовувати храм для соціального служіння».

У стінах храму пролунала благословенна молитва для скорішого завершення будівництва.

За інформацією Благодійного фонду “Карітас Чернігів”

Схожі записи

На сцені було гаряче: у Ніжині відбувся благодійний концерт
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *