• 08.06.2026 04:28

На Чернігівщині рятувальники дістали тіло чоловіка: що відомо

Нд, 23 Липня в 12:37

21 липня у ставку «Попівщина», що в с. Васьківці Срібнянської територіальної громади, працівники Прилуцької рятувальної станції виявили тіло 37-річного чоловіка, котрий потонув напередодні. Сталося це на очах у свідків.

Для надання допомоги по підняттю тіла загиблого залучалося відділення 14 Державного пожежно-рятувального посту смт Срібне (2 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки, 1 човен).

Обставини трагічного випадку та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.

Слід зазначити, що з початку року на водоймах області загинуло 35 людей, серед яких 3 дітей.

Джерело: cheline.com.ua

Схожі записи

Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці
«Там були певні недоліки»: помічник начальника Чернігівського ТЦК купив JEEP у 8 разів дешевше ринкової вартості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *