• 26.06.2026 02:57

Познущалися над собакою і покинули його на сміттєзвалищі

Пн, 31 Липня в 13:43

Пес на прізвисько Гусік разом із супутницею виходить на щоденну прогулянку. Попри пережите, він доброзичливий та привітний. Нещодавно над ним жорстоко познущалися: зв’язали лапи та покинули на сміттєзвалищі. Собаці знадобилося понад два місяці, аби знову повноцінно жити. У цьому йому допомогли співробітники ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин», надавши медичну допомогу.

Він коли приїхав, він був дуже кволий. Він і зараз ще не дуже набрав вагу. По-перше, ми не знаємо, скільки він на тому смітнику пролежав. По-друге, він, проживаючи в людей, які таке могли вчинити із собакою, скоріше за все, це була домашня собака, і люди так зробили, щоб він там довго помирав і не міг повернутися додому. Можна зробити висновок, що, напевно, тварина їм чомусь заважала, але, знову ж таки, вони не знайшли ніяких інших варіантів, окрім як познущатися над нею, – розповідає пані Тетяна.

Наразі чотирилапий потребує турботливу родину, яка допоможе йому повністю одужати.

За матеріалами телеканалу “Новий Чернігів”

gorod.cn.ua

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *