• 23.05.2024 12:13

ЩОБ ПОГАСИТИ АЛІМЕНТНИЙ БОРГ БАТЬКО З НІЖИНЩИНИ ПРОДАВ СВОЮ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Пн, 31 Липня в 16:11

ЩОБ ПОГАСИТИ АЛІМЕНТНИЙ БОРГ БАТЬКО З НІЖИНЩИНИ ПРОДАВ СВОЮ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

🏡 Понад 490 тисяч гривень отримала дитина, одразу, як земельна ділянка її батька була продана на аукціоні. Таким чином рухоме й нерухоме майно, що потребує державної реєстрації, є дієвим важелем впливу на осіб, які мають борг та не бажають його повертати. Тривала несплата аліментів – привід для арешту, а згодом й реалізації землі, будинків, транспортних засобів тощо.

⚖️Таке стягнення було застосовано до мешканця Бахмацької громади Чернігівської області, оскільки він позбавив свою дитину фінансової підтримки. Земельний наділ, який знаходився у власності чоловіка був арештований та виставлений на торги державними виконавцями Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

☝️Звертаємо увагу, що оголошення про продаж такого майна на звичайних торгових майданчиках не зустрінеш. Для цього існує система електронних торгів арештованим майном (Державне підприємство «СЕТАМ» https://setam.net.ua). На сайті охочі можуть взяти участь у торгах, зробити ставку та придбати товар, ціна якого може вигідно різнитися з ринковою.

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *