• 08.06.2026 20:23

В селі на Київщині 48-річний чоловік скоїв самогубство

Пн, 31 Липня в 18:27

У селі Вінинці (Циблівська ТГ) Бориспільського району на Київщині чоловік скоїв самогубство. Загиблому було 48 років.

Про це розповіли у відділі поліції №1 (м. Переяслав) Бориспільського РУП.

За інформацією, трагедія сталася у суботу, 29 липня. Він повісився на території власного домогосподарства, передсмертної записки не залишив.

Про смерть чоловіка повідомила жителька села. На його тілі не виявили ознак насильницької смерті, та все одно направили його на судово-медичну експертизу. Причини самогубства невідомі.

Источник: navkolo.news

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *