• 25.04.2024 08:04

Чи бути ремонту конференц-зали за 850 000 гривень у ніжинській міській раді?

Нд, 3 Вересня в 20:19

Днями ми писали матеріал: “Чи на часі ремонт конференц-зали за 700 000 гривень у ніжинській міській раді?“. Торги не відбулися.

Яке було здивування, коли на сайті Прозорро з’явився ідентичний тендер, але вже з очікуваною вартістю в 850 000 грн.

Предмет закупівлі: “Поточний ремонт конференц-зали в адміністративній будівлі (виконавчого комітету Ніжинської міської ради) за адресою: площа імені Івана Франка,1, м. Ніжин, Чернігівська область (код за ЄЗС ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи). Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, площа імені Івана Франка,1.”

До керманичів постає запитання, як так гроші, які заплановані на будівництво дитячого футбольного поля, будуть спрямовані на закупівлю дронів, і водночас збираються ремонтувати конференц-зал у ніжинській міській раді за 850 тисяч гривень. Якась явна демагогія та підміна понять…

Ніжинська активістка Лариса Жукова написала з приводу цього: “Вибір без вибору або тендер по-ніжинськи.Пам’ятаєте обговорення виділення 600 тисяч гривень на ремонт зали у сірому домі? Так от, оголосили тендер на 850 тисяч гривень, цікаво, а депутати погодили таку суму? Але й це не все. Вчора секретар міської ради водив за руку по залі трьох чоловіків, по обговоренню було зрозуміло, що підрядників, розповідав, що роботи їм тут буде багато, потім ще декілька мільйонів витратять на ремонт коридорів. Зверніть увагу, що тендер тільки оголошено, а дивним чином переможці вже оглядають об’єми робіт. От не зря секретаря у виконкомі поза очі називають завгоспом, лампочку вкрутити – він, кондиціонер – теж він, плиточка – це знову він, шкода, що це все не передбачено посадовими обов’язками. Так що там з вибором без вибору? Ніжин знаходиться у внутрішній окупації жадібної до бюджетних грошей команди заїжджих гастролерів, а ніжинці продовжують терпіти як розкрадають їх податки, закривають школи, садочки, знищують лікарню, водоканал. Гастролери поїдуть, а ми? Звертаюся до депутатів, згадайте хто за вас голосував і що ви обіцяли перед виборами! Жоден не казав, що буде голосувати за знищення освіти, медицини, робочих місць. Може вже досить “підголосовувати” парашутистам?”

Ніжинці теж висловились з приводу даного інциденту:

Анна Коноплева: Краще бомбосховище хоть одно побудували, а то сирена реве, а бігти нікуди.

Людмила Міла: ЗМІ вже з кожного каналу кричать, що наводити марафєт під час воєнного стану – це зрада! Ніжинська влада глуха, чи їй настільки пох і закони, і війна, і думка людей, що ігнорує абсолютно все! Страх зовсім згубила та корупційна шобла!!!

Оксана Багмет: Ой,бідолашки!Колір стін не такий?Коли війна,то тільки мішки з піском можна дозволити!Тоді вже і ту кафешку з бюджету прикрасити,в який ховалися!

Елена Царенко: Обіцяли як і всі кандидати, вивчивши потреби…але обіцяти і робити -різні речі… Ніжинці або дуже довірливі, або, вибачте, продажні.

Антон Копняк: Скільки ще ми будемо аналізувати та ознайомлюватися з черговими махінаціями нинішньої влади?!!! Може, шановні земляки пора вже недовіру до влади висловити? Шахрайські дії злочинні, а під час війни не припустимі! Прокидайтесь, розплющить очі, нас обкрадають, а ми мовчазливо терпим! Ганьба нам усім! Ганьба за бездіяльність та позицію « моя хата з краю»!

Anatolii Zavertkin: Мовчазну згода депутатів можна вважати як ПОДЕЛЬНИЧЕСТВО? Чи ні?

Дитюк Олександр: Там зібралася команда крадіїв,не без участі наших місцевих ФОП і тд,тендери виграють одні і ті ж,хто маржою ділиться.А взагалі бардак продовжується в Ніжині!Головне депутати замовчують розкрадання,і грають під його дудку.

Nina Dvorska: Невже це таке може бути та ще під час війни??? А ми ж голосували і агітували за цю команду, бо щиро вірили у зміни на краще . І зміни відбуваються, та тільки в пріоритеті не насущні і важливіші проблеми…

Лиман Елена: Нехай мер та секретар ради доведуть необхідність проводити ремонт під час війни

Инна Тесик: Дописи секретаря почитати, то він такий “душка”, так за місто переживає, що вже з мером змагається в кількості піарних фоточок. А в коридорах що мають робити за мільйони? Роспис золотом стін і стелі? Водоканал, майже, банкрот, працівники ВУКг по 2 місяці зарплати не отримують, а тут чергові мільйони на ремонт. За укриття промовчу. Другий рік війни…А що ті депутати казатимуть? Там усі замазані.

Цікаво, за нашою інформацією обіди, вечері виконком організовує у ресторані Le Grand. Як відомо, цей заклад належить секретарю ніжинської міської ради Юрію Хоменко. Ми попросили прокоментувати пана Хоменка це:

Написали повідомлення у вайбер, яке було переглянуте. Реакція нас не здивувала, оскільки останнім часом просимо прокоментувати владу дії, яких ми не розуміємо з точки зору логіки. А у відповідь – тиша… Питань значно більше ніж відповідей.

Будемо далі спостерігати та тримати вас в курсі справ.

Євген Ткаченко

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *