• 25.04.2024 18:15

Ексмера Чернігова Атрошенка двічі внесли в реєстр корупціонерів

Ср, 6 Вересня в 9:15

Колишнього мера Чернігова Владислава Атрошенка двічі внесли в реєстр корупціонерів.

Про це свідчить відповідний запис в реєстрі, повідомляють Українськi Новини.

Cтаття, відповідно до якої Атрошенка було притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення: ч. 1 ст. 172-7 КУпАП Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Склад корупційного правопорушення: неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Атрошенка внесли в реєстр, бо суд визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 та 2 ст. 172-7 КУпАП, та відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП, у виді штрафу в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. із застосуванням додаткового стягнення, передбаченого ч.6 ст.30 КУпАП, у виді позбавлення права обіймати посади, що пов’язані з виконанням функції держави або місцевого самоврядування, на строк 1 (один) рік.

Як повідомляли Українськi Новини, мер Чернігова Атрошенко став безробітним.

Його звільнили і повернули трудову.

Яворівський районний суд Львівської області оштрафував мера Атрошенка на 6 800 гривень та позбавив посади на 1 рік за конфлікт інтересів під час війни.

Українські новини

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *