• 21.04.2024 19:44

У Чернігові звільнився вчитель фізкультури, якого батьки учнів звинувачують у педофілії

Чт, 28 Вересня в 11:41

У Чернігові вчитель фізкультури, якого батьки учнів школи №32 звинуватили у педофілії, 26 вересня написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це у Facebook написав начальник міського управління освіти Василь Білогура.

Як він зазначив, за інформацією, яку надала адміністрація школи, до цього дня жодних скарг на вчителя від учнів, батьків чи інших учасників освітнього процесу, не надходило.

«Коли мені повідомили про ситуацію, я, як і всі ви, був шокований. Неприпустимим є будь-які прояви насилля у відношенні до дітей, а з боку вчителя – тим більше.

Я утримаюсь від будь-яких звинувачень і публічних оцінок, оскільки Конституцією України гарантовано презумпцію невинуватості кожній людині, поки її вина не буде доведена в суді. Наразі триває слідство і саме правоохоронні органи та суд мають надати кваліфіковану і остаточну оцінку ситуації».

Василь Білогура також закликав всіх керівників шкіл посилити контроль, бути уважними до поведінки дітей і невідкладно реагувати на будь-які інциденти.

«Закликаю всіх керівників шкіл максимально посилити контроль за додержанням державних стандартів і трудової дисципліни в очолюваних вами колективах. Посилити роботу шкільних психологів, бути уважними до поведінки дітей. Не тільки невідкладно реагувати на інциденти, а ефективно проводити превентивну роботу, спрямовану на недопущення будь-яких зазіхань на права і свободи учнів».

У своєму Telegram в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако також повідомив, що вчителя фізичної культури №32 звільнено.

Нагадаємо, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

0462

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *