• 16.07.2024 15:14

Житло для ВПО у Чернігові мала побудувати компанія, визнана міжнародним спонсором війни

Ср, 22 Листопада в 12:02

Будівництво будинку на 410 квартир на Масанах, в який мали заселити ВПО, опинилося у підвішеному стані через рішення НАЗК.

Нагадаємо, у червні цього року міська влада Чернігова оголосила про те, що данська компанія «ROCKWOOL» інвестує 23 мільйони євро на будівництво житлового будинку на Масанах. Квартири у ньому мали б отримати ті, хто втратив житло через російсько-білоруську агресію.

Проте 13 листопада Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило про внесення «ROCKWOOL» до переліку міжнародних спонсорів війни.

За інформацією НАЗК, у квітні 2022-го року «ROCKWOOL» вирішила продовжувати працювати у Росії. Через підприємства-посередники, вже після початку повномасштабного вторгнення, продукція «ROCKWOOL» постачалася, зокрема, до установ, що перебувають у структурі російського МВС та московської військової частини 52581.

У зв’язку з цим рішенням НАЗК, міська рада Чернігова вирішила звернутися за роз’ясненнями:

Юридичний відділ, підготуйте звернення на НАЗК: хай нам пояснять – що робити у цій ситуації? Чи маємо ми право далі співпрацювати, щоб вони побудували будинок і люди туди заїхали, чи ми не маємо права від них допомогу приймати?– дав доручення під час загальноміської наради 21 листопада в.о. мера Чернігова Олександр Ломако. – Нас влаштує будь-який варіант, тільки дайте чітку відповідь.

Нагадаємо, на частині Масанів, а саме на другому мікрорайоні Масанів, заборонено проводити будівництво до проведення рекультивації ставків побутових відходів.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Схожі записи

Чернігівські атлети вибороли медалі на Кубку України
Віднесло течією: на Чернігівщині в річці потонув 2-річний хлопчик
Викрала 180 тисяч гривень: поліція викрила чернігівку, яка привласнила знайдену банківську картку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *