• 16.07.2024 14:55

Знавці іноземних мов: у міській раді Чернігова з’являться нові працівники

Вт, 28 Листопада в 12:07

Чернігівська міська рада планує найняти ще двох працівників: по одному до управління освіти і відділу міжнародних відносин та інвестицій. Таку інформацію озвучив в.о. мера Чернігова Олександр Ломако під час загальноміської наради, що відбулася 28 листопада.

Нам потрібно розширювати напрямок залучення міжнародних партнерів. Знайдіть незадіяні штатні одиниці (щоб ми не збільшували штатну структуру): додати по управлінню освіти одну людину й у відділ міжнародних відносин. В управління освіти (це зрозуміло) – виключно на співпрацю з партнерами, – розповів пан Ломако. – Ми подивимося, щоб ці люди отримували нормальну заробітну плату (щоб знайти нормальних людей). Це бюджету міста буде коштувати в рік (дві ці людини) десь 300 тисяч гривень.    

За його словами, ці нові працівники обов’язково мають володіти англійською мовою. Також бажаним буде знання французької.

Пошук нових людей, за словами представників мерії, пов’язаний з тим, що, після того як в Чернігова забрали ПДФО, що сплачували до бюджету міста військові, напрям міжнародної допомоги стає пріоритетним для відновлення Чернігова.  

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Схожі записи

Чернігівські атлети вибороли медалі на Кубку України
Віднесло течією: на Чернігівщині в річці потонув 2-річний хлопчик
Викрала 180 тисяч гривень: поліція викрила чернігівку, яка привласнила знайдену банківську картку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *