• 26.05.2024 09:15

“Я знаю, що він витримає”: Олена Зеленська розповіла, як змінився її чоловік після початку великої війни

Вт, 5 Грудня в 2:39

Дружина президента України Олена Зеленська стверджує, що її чоловік дуже витривалий, а особливо, коли бачить перед собою чітку ціль. Це дозволить гаранту країни не зупинятися, допоки українці не здобудуть перемогу на ворогом.

Про це Олена Зеленська розповіла в інтервʼю азійським ЗМІ, яке було оприлюднене на YouTube.

Дружина українського лідера вважає, що за змінами її чоловіка можуть спостерігати всі. І навіть зовнішньо видно, наскільки Зеленський змінюється, наголосила перша леді країни. Причина тому, на її думку, у “невимовній відповідальності” бути президентом країни, яка воює.

“Це не може не датися взнаки. Але хочу зазначити, що він дуже витривала людина. Я знаю його вже багато років і в різних ситуаціях його бачила. Я знаю, що він витримає. У нього є якісь джерела, які його тримають. Найголовніше, мені здається, це його впевненість, що він має привести нашу країну до перемоги і побачити, як настане мир. Це бажання веде його і не дає йому зупинятися. Розслаблятися – про це взагалі мова не може йти. Ніхто не може розслабитися”, — прокоментувала перша леді.

За словами Зеленської, тримати в тонусі її чоловіку допомагають заняття спортом, які дозволяють фізично виплеснути стрес і  підтримують його власний ментальний стан.

Перша леді України відверто розповіла, що вони з чоловіком поки що не можуть постійно жити разом, оскільки “він постійно перебуває в Офісі”. Однак подружжя знаходить можливості зустрічатися одне з одним та з дітьми раз-два на тиждень. 

“На щастя, така можливість існує. Авжеж, йому дуже складно… Я зі свого боку намагаюся його підтримувати. Ми ведемо розмови політичні, ніхто не може цього уникнути. Авжеж, я питаю про війну  хочеться дізнатися щось таке, що ніхто не знає, а він скаже, що от завтра перемога. На жаль, таких відповідей я не отримую. Думаю, якщо дійсно буде така новина, то я дізнаюся про це разом із усіма українцями із його вечірнього звернення”, — поділилася Олена Володимирівна.

Нагадаємо, Олена Зеленська увійшла у цьогорічний список з 25 найвпливовіших жінок світу за версією Financial Times. Дружину президента України у список найвпливовіших жінок додала прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас, яка зазначила, що її найбільше в Зеленській захоплює “чесність”.

Джерело

Схожі записи

У Німеччині хочуть зменшити наплив українських біженців до країни
Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою
Війна “відкрила” особисті дані: що про кожного призовника знають ТЦК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *