• 27.02.2024 01:56

Безугла пропонує скасувати демобілізацію та замінити її відпусткою: деталі

Пт, 8 Грудня в 3:04

Після 36 місяців безпосередньої участі у бойових діях пропонують надати 90-денну відпустку:

У четвер, 7 грудня, народна депутатка України від фракції Слуга народу Мар’яна Безугла виступила із пропозицією щодо демобілізації. На її думку, вона непотрібна. Замість цього вона пропонує відправляти військових у відпустку.

Про чергову пропозицію одіозної депутатки відомо з її допису на Facebook-сторінці. Вона також проводить опитування.

“Військовослужбовцям, які проходили безперервну військову службу після введення у встановленому порядку воєнного стану протягом 24 місяців та за умови безпосередньої участі у бойових діях не менше 12 місяців надається додаткова відпустка із збереженням грошового забезпечення тривалістю 90 календарних днів без поділу на частини”. (<30 відсотків загальної чисельності)”, – написала Безугла.

За її словами, депутати працюють над законопроєктом, за яким військовослужбовцям після 36 місяців безпосередньої участі у бойових діях пропонують надати 90-денну відпустку. Демобілізація виключена.

Безугла зазначила, що цей варіант наразі у розробці. Пропозиція надавати відпустку замість демобілізації після 36 місяців стосується і контрактників. Безугла також проводить опитування серед своїх підписників, чи підтримують вони дану ініціативу.

Скандали Безуглої

Нещодавно Мар’яна Безугла влаштувала у Facebook кастинг на посаду головнокомандувача ЗСУ, який начебто міг би замінити Валерія Залужного. Вона обрала 13 кандидатів, серед яких є очільник розвідки Кирило Буданов, командувач Військово-Морських Сил Олексій Неїжпапа, командир Азовців Денис Прокопенко та багато інших відомих військових. Просить людей голосувати. 

Спочатку Безугла склала перелік із 10 людей, який виглядав так: Балан, Буданов, Забродський, Миргородський, Мойсюк, Муженко, Неїжпапа, Сирський, Шаптала, Бойовий командир знизу. А потім додала ще три варіанти: Прокопенко, Білецький і Собко. Каже, що на прохання читачів. 

Інформатор

Схожі записи

“Київ надасть допомогу, якщо Кишинів попросить”: посол України про можливість ескалації ситуації у Придністров’ї
Волинянин ухилився від мобілізації через безперервне пияцтво: як суд його покарав
Перед судом постане нардеп Анатолій Гунько, якого викрили на хабарі у $85 000 за оренду землі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *