• 24.04.2024 18:05

Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки

Сб, 9 Грудня в 15:45

Нещодавно фотограф-любитель Аніл Прабхакар показав у заповідній зоні на Борнео захоплююче видовище.

Під час сафарі зі своїми друзями фотограф натрапив на лісника, який очищав річку від змій, заклятих ворогів орангутангів. Коли ж Прабхакар був готовий зробити знімок, один орангутанг простягнув свою руку чоловікові, явно бажаючи йому допомогти. Милі фотографії поширилися мережею з неймовірною швидкістю, залишивши людей перебувати в захваті від акту доброти орангутанга.

«Хтось сказав йому, що в річці змія. Лісник заліз туди та почистив кущі. Потім туди підійшов орангутанг, щоб поспостерігати за тим, що там робить людина. Після він підібрався ближче і простягнув руку», — згадує Прабхакар.

Фотограф розповів, що лісничий відмовився простягнути свою руку орангутангу у відповідь, обґрунтувавши це тим, що не хоче чіпати незнайому дику тварину.

«Лісник просто відійшов. Я запитав його, чому, на що він мені відповів: «Це дика тварина, з якою ми не знайомі». Але ми повинні їх захищати».

Лісничий, який узяв участь в цій дивній зустрічі, працює в некомерційній організації під назвою «Фонд виживання орангутангів Борнео». Він і 400 інших співробітників займаються захистом довкілля орангутангів, яке страждає від регулярного збезлісення.

ЮаНовини

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір
​​​​7 лайфхаків, як говорити переконливо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *