• 24.04.2024 18:50

Тяжкохворий пацієнт вчинив самогубство у лікарні Чернігівщини

Пт, 29 Грудня в 13:23

У Новгород-Сіверській центральній міській лікарні пацієнт паліативного відділення вчинив самогубство. Це сталося 26 грудня близько п’ятої ранку. Пацієнт мав тяжку хворобу та потребував кисневої підтримки.

Чоловік вчинив самогубство у палаті, де перебувало ще 4 пацієнта. Він задушився провідом від подовжувача.

«Цей хворий уже тут у нас перебував довготривало. Він на концентраторі був, тобто, йому було важко дихати. Йому надавалася в такому напрямку допомога, щоб полегшити його ситуацію. До нього родичі приходили» – сказала гендиректорка лікарні Оксана Черненко у коментарі для Суспільного.

Паліативне відділення працює з 2022 року. Наразі там працює один лікар, дві санітарки та три медсестри. У разі необхідності, можуть залучати медичних працівників з інших відділень.

«Є у нас також практичний психолог, яка надає допомогу, і в цьому відділенні також. Вона з усіма хворими паліативного відділення і інших відділень, де потрібна її допомога, спілкується. Хворий спілкувався із медперсоналом, розумієте, він знав свій діагноз. Тобто передумов таких не було», — сказала Оксана Черненко.

Правоохоронці не виявили слідів насильницької смерті, тому відкрили провадження за статтею 115 ККУ з приміткою «Самогубство».

0462

Схожі записи

Воїн із Шостки, який проходив лікування на Чернігівщині, Віталій Шумей заговорив
Врятував 14 життів: Захисника з Чернігівщини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ
Під храмом на Чернігівщині оселилися змії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *