• 24.04.2024 17:58

Жорстко і неможливо: Стефанчук висловився про нову мобілізацію

Пт, 29 Грудня в 13:17

Стефанчук зауважив, що для Верховної Ради цей законопроєкт є пріоритетом. Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив про те, що законопроєкт про зміни в мобілізації має жорсткі заходи, однак інакше виграти у війні з державою-агресором Росією буде складно.

“Так, це жорсткі заходи, але, повірте, що роликами з псом Патроном цю війну виграти неможливо. Тому повинна бути чітка, збалансована державна політика, що стосуватиметься того як забезпечити перемогу у війні, як відстояти свою незалежність і державність”, – сказав спікер парламенту в ефірі телемарафону.

Він визнав, що деякі положення законопроєкту викликають резонанс у суспільстві, однак українці мають зрозуміти, що лише єдність народу може забезпечити Україні перемогу.

Стефанчук зауважив, що для Верховної Ради цей законопроєкт є пріоритетом. Під час розгляду документу в парламенті “будуть прислуховуватися до тієї позиції, яку заявили Генеральний штаб, міністерство оборони та Кабінет міністрів”. У дискусії, але будемо прислухатися до потреб української армії”, – додав він.

Хвиля

Схожі записи

Чоловікам за кордоном перестали надавати консульські послуги: що відбувається
Як зміниться мобілізаційний процес з середини травня: що нового очікувати чоловікам
ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *