• 25.04.2024 16:20

Волинянин ухилився від мобілізації через безперервне пияцтво: як суд його покарав

Чт, 22 Лютого в 11:16

Ківерцівський районний суд на Волині засудив до 3 років жителя села Розничі на Маневиччині, якого визнали винним в ухиленні від призову

Про це йдеться у вироку суду.

З матеріалів судової справи стало відомо, що у вересні 2023-го волинянин пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до служби. За декілька днів після отримання повістки чоловік мав з’явитися у пункт збору, але не пришов.

У суді чоловік розповів, що не пішов служити, бо “перебував у періоді безперервного пияцтва”. Крім того, він також не бажає служити у війську, бо “не розуміє, що має робити в лавах ЗСУ”.

“Обвинувачений протягом усього часу розгляду справи, висловлював чітку позицію щодо не бажання виконувати обов`язок, передбачений Конституцією”, – наголосили у вироку.

Відтак суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Рішення суду про позбавлення волі чоловік має право оскаржити у 30-денний період.

Раніше повідомлялося, що волинянин ухилився від мобілізації, бо “багато його знайомих зникли безвісти чи загинули”. Ще один українець ухилився від мобілізації через “погіршення стану здоров’я”.

Захід Еспресо

Схожі записи

Чоловікам за кордоном перестали надавати консульські послуги: що відбувається
Як зміниться мобілізаційний процес з середини травня: що нового очікувати чоловікам
ЯК З ПОВЕДІНКИ КІШКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ СТАВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ВИХОВАНЦЯ ДО ГОСТЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *