• 12.04.2024 20:24

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

Ср, 27 Березня в 14:02

Депутати заблокували закон №10313 про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків. Закон заблоковано двома проєктами постанов ВР. Поки Рада їх не розгляне та не ухвалить ніяких рішень, цей закон не піде на підпис і, відповідно, не набуде чинності.

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували - today.ua

Про це свідчать картки проектів постанов 10313-П та 10313-П1, які з’явились на сайті Верховної Ради.

Одна з цих постанов була ініційована лідеркою фракції “Батьківщина” Юлією Тимошенко. Вона каже, що депутатам було представлено порівняльну таблицю із 231 правкою до законопроекту лише в день голосування за нього. Звісно, люди не могли так швидко зорієнтуватись у цих правках, а отже, якісно оцінити законопроект було неможливо.

“Такі ухвалені в порушення Регламенту норми вже викликали чималий негативний резонанс в суспільстві. По суті це призведе до того, що чимало реально не придатних для виконання бойових завдань громадяни, які тепер визнані “обмежено придатними”, будуть, як у відомому анекдоті, визнані, “за рекомендаціями зверху”, “придатними” і відправлені туди, де з них реально й не може бути користі для справи Оборони”, — каже автор іншого проєкту постанови нардеп-“слуга” Георгій Мазурашу.

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

Крім того, Георгій Мазурашу цілком обґрунтовано вважає, що при повторному проходженні ВЛК люди з реальними вадами здоров’я можуть стати жертвами корупціонерів від медицини. Ті вимагатимуть від інвалідів “винагороду” за підтвердження їхньої інвалідності. А якщо такої “винагороди” не буде, то їх з усіма їхніми болячками можуть відправити на фронт.

Таким чином, закон, що вже був проголосований Верховною Радою 21 березня, зараз депутатами заблоковано. Коли розглядатимуть зареєстровані постанови, наразі невідомо.

toptoday

Схожі записи

За ухилення від мобілізації тюремних строків не буде, – голова комітету Верховної Ради
ДБР викрило учасників організованої групи, які розтратили понад 3,5 млн гривень “бойових” виплат для військових
Повістка за антикорупційне розслідування про генерала СБУ. Подробиці інциденту з журналістом “Слідства.Інфо”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *