• 26.05.2024 09:23

Суд ув’язнив військового за вбивство прихильника рф у Львові

Вт, 30 Квітня в 0:38

Галицький районний суд Львова виніс вирок солдату Віктору Я. зі Львова, який до смерті побив свого знайомого. За словами обвинуваченого, чоловік висловлював прихильність Росії і через це виник конфлікт.

Суд призначив Віктору Я. сім років тюрми за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті.

Як вказано у вироку суду, який оприлюднили у реєстрі у квітні 2024 року, львів’янин Віктор Я. є військовослужбовцем однієї з військових частин, має звання солдата.

У ніч на 6 січня 2024 року Віктор Я. розпивав спиртне зі своїй знайомим, між ними виник раптовий конфлікт, під час якого військовий побив свого знайомого – він завдав близько 20 ударів кулаками та палкою.

Від отриманих травм чоловік помер. Щодо Віктора Я. порушили кримінальну справу через нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого. У суді він визнав свою провину та розповів, що до смерті побив чоловіка через злість, бо він висловлював прихильність Росії.

Згідно висновком судово-психіатричного експерта, Віктор Я. будь-яких ознак психічних розладів не виявляє, може усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Справу розглянула суддя Ірина Волоско, яка дослідила усі матеріали та дані про обвинуваченого, зокрема, що він є раніше судимим, та призначила йому покарання – сім років тюрми за вчинене кримінальне правопорушення.

Вирок ще можна оскаржити, до набрання чинності Віктор Я. буде під вартою.

Джерело

Схожі записи

У Німеччині хочуть зменшити наплив українських біженців до країни
Мобілізація в Україні. З 18 липня повістки почнуть розсилати поштою
Війна “відкрила” особисті дані: що про кожного призовника знають ТЦК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *