• 30.05.2024 02:09

Зеленський пояснив, чому відклав усі закордонні візити

Чт, 16 Травня в 6:34

Президент Володимир Зеленський поспілкувався із прем’єром Португалії Луїшем Монтенегру та поінформував його щодо ситуації на фронті.

Зокрема щодо спроб Росії розширити війну, заявив глава держави у Telegram.

“Уся увага зараз зосереджена на наших поточних оборонних операціях і контактах із військовими. Це зумовило необхідність відкласти всі закордонні візити”, – наголосив Зеленський.

Сторони докладно обговорили Саміт миру, який може стати першим кроком до відновлення справедливого миру, наголосив президент.

“Я вдячний прем’єр-міністрові Монтенегру за підтвердження участі Португалії в Саміті миру та запевнення, що його країна використає свої контакти для забезпечення максимальної міжнародної підтримки цього заходу”, – ідеться в його заяві.

Президент України Володимир Зеленський скасував візити до Іспанії і Португалії через серйозну внутрішню ситуацію в країні.

Наприкінці поточного тижня він мав здійснити планові офіційні візити, але поїздка була скасована, повідомляє CNN Portugal. Видання припускає, що причиною для скасування закордонного візиту Зеленського став російський наступ та просування окупаційних військ на Харківщині.

Одного разу візит Зеленського на Піренейський півострів вже було перенесено. Нині це сталося вдруге: відвідати Португалію та Іспанію президент України мав наприкінці тижня.

Gazeta.ua

Схожі записи

Росія намагається зірвати проведення саміту миру — Зеленський
У Мін’юсті заявили, що перші мобілізовані в’язні вже взяли в полон окупанта
Чиновник одеського ТЦК заробив на ухилянтах мільйон доларів: розкрито схему

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *