• 16.07.2024 15:04

Були разом на бойовому завданні: у громаді на Чернігівщині поховали двох бійців

Сб, 6 Липня в 15:17

На Чернігівщині прощались із двома біцями ЗСУ 119-ї окремої бригади територіальної оборони. Під час виконання бойового завдання в районі села Побєда Мар’їнської громади на Донеччині підірвався на ворожій міні екіпаж бойової машини. Андрій СИЗОНЕНКО загинув на місці, Олександр ЛЕВЕНЕЦЬ – помер в лікарні через декілька днів.

Солдат Андрій СИЗОНЕНКО народився 17 жовтня 1985 року в Мені, був четвертою дитиною в сім’ї. Навчався в Менській гімназії. Строкову службу проходив у внутрішніх військах МВС. Нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу».

Здобув базову вищу освіту в Чернігівському інституті економіки і управління за напрямком «Менеджмент». Працював на різних підприємствах. Останнє місце роботи – ТОВ «Мена ПАК». Свідомо звільнився, щоб піти до ЗСУ.

Загинув 27 червня під час виконання бойового завдання в районі села Побєда Мар’їнської громади Покровського району Донецької області.

Поховали бійця на центральному цвинтарі в Мені з військовими почестями. У Андрія залишилися дружина, 15-річна донька, батьки.


Солдат Олександр ЛЕВЕНЕЦЬ народився 02 лютого 1986 року в селі Синявка, Менська громада. Навчався в місцевій школі. Після служби в ЗСУ створив сім’ю. Працював трактористом у фермерському господарстві «АГРО – СІВЕР – МАЯК».

На початку повномасштабного вторгнення без вагань вступив до лав Збройних сил.

Отримав поранення  27 червня під час виконання бойового завдання в районі села Побєда Мар’їнської громади Покровського району Донецької області. Помер від тяжких опіків 30 червня у лікарні міста Дніпра.

Поховали воїна на цвинтарі в рідному селі Синявка з військовими почестями. У Олександра залишилась дружина, двоє синів, мати.

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

Схожі записи

Чернігівські атлети вибороли медалі на Кубку України
Віднесло течією: на Чернігівщині в річці потонув 2-річний хлопчик
Викрала 180 тисяч гривень: поліція викрила чернігівку, яка привласнила знайдену банківську картку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *