• 16.04.2026 12:57

У Німеччині поліція повернула студентові поцуплений у нього кущ канабісу

Чт, 3 Липня в 13:27

У німецькому місті Брауншвейг студент на ім’я Йонас після легалізації канабісу почав вирощувати коноплі у вазонах на власній терасі.

Одного дня він помітив зникнення одного з вазонів і звернувся по допомогу до поліції.

Цікаво, що Йонас передбачливо сховав у ґрунті трекер Apple AirTag. Це значно полегшило роботу правоохоронців: сигнал привів їх до квартири 18-річного місцевого хлопця, якого підозрювали у крадіжці. Поліція оперативно отримала ордер на обшук.

Під час обшуку на балконі підозрюваного знайшли викрадений кущ канабісу. Рослину вилучили як речовий доказ і тимчасово доправили до відділку поліції.

Згодом правоохоронці зателефонували Йонасу й повідомили, що він може забрати свою рослину.

Фото щасливого власника зі своєю канабісною рослиною біля відділку поліції швидко розлетілося соцмережами.

Користувачі назвали поліцейських «народними героями», а історія зібрала безліч схвальних коментарів і лайків.

Джерело

Схожі записи

Стів Віткофф підтвердив проведення чергової зустрічі з російською делегацією у Флориді
Сотня ракет у небі: “Хезболла” оголосила про початок воєнної операції проти Ізраїлю
Трамп заявив про «перемогу» США у війні з Іраном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *