
Пізно ввечері 1 січня російські війська атакували лікарню в Семенівці Чернігівської області трьома безпілотниками. Інформація про постраждалих і масштаби руйнувань ще уточнюється. Про це повідомив у Фейсбуці начальник Новогород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
«Три безпілотники атакували лікарню пізно ввечері. Ми уточнюємо інформацію про потерпілих та масштаби руйнувань», — написав Селіверстов.
Поки що деталі інциденту обмежені, але місцева влада працює над оцінкою наслідків і координацією допомоги. Жителів просять залишатися в укриттях під час тривог і не наближатися до пошкоджених об’єктів.




