
Увага!!! Пропала людина.
Про це пише на сторінці у Фнйсбук Алла Шапка
“Сьогодні 21.01.2021 вранці вийшла до сімейного лікаря (3-ій мікрорайон) і не повернулася.
Була одягнена в сіру куртку та шапку, чорні лосини та дуті чобітки. Прохання усіх хто щось знає, або бачили її телефонувати чоловіку Андрію 0688073212. Буду вдячна за репост” – , йдеться у повідомленні.






