• 27.06.2026 12:32

В Ніжині вандали пошкодили огорожу спортивного майданчику

Вт, 30 Листопада в 2:47

У Ніжині стався черговий акт вандалізму. 29 листопада невідомі пошкодили огорожу спортивного майданчику для гри в футбол. Про це повідомляє директор МЦ “Спорт для всіх” Сергій Півень:

“Нажаль не витримала стороннього впливу огорожа спортивного майданчику за адресою вул. Прилуцька, 116-а. Зруйновано частину огорожі спортивного майданчику для гри в футбол. Мотиви скоєного незрозумілі!”

В цей же день відновили пошкоджену огорожу спортивного майданчика!

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *