
08 липня у м. Романів Житомирської області пройшов футбольний турнір ветеранів 50+, присвячений Дню міста та на підтримку ЗСУ.
За підтримки міського голови Ніжина Олександра Кодоли, Федерації футболу м.Ніжина, Ніжинської міської ради, відділу спорту НМР, у турнірі прийняла участь футбольна команда “Ветеран” м.Ніжина (50+).
В змаганні взяли участь 3 футбольні команди з м.Києва, м.Ніжина Чернігівської області та м.Романів Житомирської області.
Протягом всього турніру команди демонстрували рівну гру.
В підсумку:
ФК “Ветеран” м.Ніжин – 1 місце,
ФК “Ветеран” м.Романів – 2 місце,
ФК “Old boyz” м.Київ – 3 місце.
Щиро вітаємо наших спортсменів!

Джерело: Ніжинська міська рада




