
Зараз чудова морозна погода. І що може бути кращим ніж заняття спортом на свіжому повітрі, де можна зарядитись енергетично та фізично. Ніжинський стадіон “Спартак” розчистили, де тепер можна бігати.
Про це пише начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Павло Глушко написав на своїй сторінці у фейсбук:
“Морозна зима та сніг не привід сидіти вдома. Розчистив для Вас дві бігові доріжки! Запрошую всіх на міський стадіон Спартак! Сам тренуюсь та Вас запрошую!!!P. S. Погодка просто бомба;)”,- говорить Павло Глушко.
Євген Ткаченко







