• 27.02.2024 02:56

Росію, Білорусь та М’янму не запросили на похорон королеви Єлизавети II

Чт, 15 Вересня в 23:44

Велика Британія не запросила представників Росії, Білорусі та М’янми на державний похорон королеви Єлизавети II, який відбудеться наступного понеділка.

Зазначається, що Британія разом зі своїми західними союзниками намагалася ізолювати Росію та її союзницю Білорусь на світовій арені за допомогою економічних санкцій та інших заходів у відповідь на вторгнення Москви до України. М’янма та її військові, які захопили владу 2021 року, також потрапили під британські санкції.

Очікується, що на похороні королеви Єлизавети в Лондоні будуть присутні близько 500 іноземних високопосадових осіб, запрошення надіслано главам більшості країн, з якими Британія підтримує дипломатичні відносини.

Багато світових лідерів – від президента США Джо Байдена та першої леді Джилл Байден до прем’єр-міністрів Канади, Австралії та Нової Зеландії — підтвердили участь у заході, який, ймовірно, стане одним із найбільших дипломатичних зібрань Британії за останні роки.

Нагадаємо, королева Єлизавета II пішла з життя з королівською гідністю. Вона завершила всі свої справи та мирно покинула цей світ у своєму ліжку, в замку Балморал 8 вересня.

Джерело: ТСН

Схожі записи

На кордоні з Білоруссю фіксують переміщення ракетних комплексів
Міносвіти рекомендує 22-24 лютого вчитися в дистанційному режимі
Росія готується мобілізувати ще пів мільйона призовників, – ГУР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *