• 06.06.2026 19:25

У Ніжині майже вдвічі збільшилась захворюваність на коронавірус

Вт, 24 Січня в 0:45

За період з 16 по 22 січня 2023 року інфекційна захворюваність за тиждень натупана: по місту зафіксовано випадків на Covid-19 – 14, за минулий тиждень – 8.

Наразі в інфекційному відділенні на стаціонарному лікуванні  знаходиться 15 пацієнтів з коронавірусною хворобою.

За інформацією Ніжинської міської лікарні, госпіталізовано з Covid-19 та підозрою на коронавірусну хворобу – 12 пацієнтів, за минулий тиждень – 4.

Май Ніжин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *