• 24.04.2024 19:35

Туристка: “Маврикій. Магію цього острова я не можу переоцінити”

Вт, 14 Лютого в 10:48

Поки кордон для більшості українців закритий, ми будемо писати про враження туристів від подорожей та думки тих людей, які, на щастя, ще можуть подорожувати. Впевнені, що Перемога вже скоро, а з нею і розвиток туризму в Україні. Сьогодні з нами поділиться враженнями від відпочинку наша гарна знайома Олена Блінова. Сьогодні мова йтиме про Маврикій.

Республіка Маврикій — острівна держава в Індійському океані на схід від Мадагаскару. Маврикію належать також острів Родригес, острови Агалега та декілька дрібніших островів. Площа країни становить 2040 км², власне острова Маврикій — 1865 км². Населення: 1,2 млн осіб. Столиця: місто Порт-Луї. Далі слова нашої однодумиці Олени:

” Наш медовий місяць. Минуло майже 15 років із того часу. Мені здається, що сюди я не втомилася б повертатися ніколи. Можливо, це все через те, що весільна подорож наповнена певною атмосферою і не так важливо, де ти знаходишся, як з ким. Безперечно! Я завжди буду вдячна Коханому за кожну мить, яку провели разом і за кожне нове місце, яке ми удвох відкриваємо для себе. Але магію цього острова я не можу переоцінити.

Шматок суші в Індійському океані відірваний від усього світу і чудовий у цьому. Після Маврикія я зрозуміла, що моя любов – це природа в її різних проявах. Океан, заходи сонця, світанки, незаймані ліси, різноманіття флори і фауни. Там час зупиняється, ти перебуваєш у гармонії із собою, із природою. Це не передані відчуття і я всім бажаю їх випробувати.

Наш готель Shandrani Beachcomber Resort&Spa був на системі все включено, що є рідкістю для таких місць. Все дуже красиво, смачно, затишно, немає пафосу, немає розкоші в оздобленні, але є інша розкіш у кожному природному об’єкті та явищі, у зручності всього, що там тебе оточує. Все зроблено так, щоб тобі було дуже комфортно і водночас дуже природно та гармонійно. Відчуття самотності та умиротворення тут ніколи нікого не залишає. Готель цей і зараз має чудові відгуки, а ось систему харчування краще уточнити.

Сам острів дуже невеликий 40 км на 60 км. Об’їхати його просто необхідно) Помилуватися красою та побувати в природних заповідниках. Подивитися на частинки того, що залишилося від його первозданності.

На прикладі Маврикія можна простежити як руйнівний вплив людини на природу. Якою жорстокою може бути людина. Яким був острів до того, як люди вирішили його облагодіювати своєю присутністю і якою він став – це небо і земля. Зараз, звичайно, люди багато що розуміють і намагаються зберігати природу, але багато вже втрачено. Дуже хочеться, щоб ми навчалися на своїх помилках, щоб ми змогли бути гармонійною частиною природи, а не руйнівником та вірусом на нашій планеті.

На мою думку, це подорож-мрія. У нашому житті вона здійснилася! Але я продовжую мріяти туди повернутися на якусь із річниць. І кожному бажаю хоч раз побувати у подібному місці. Можливо для цього не потрібно так далеко летіти, але особисто я саме там відкрила це кохання.”

Хочете поділитись своєю історією відпочинку – пишіть нам на телеграм.

Для підбору туру за Вашими критеріями телефонуйте та пишіть: +38 (068) 1070419  Євген. Є ⠀Viber, telegram.

Наша Viber група та telegram канал.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Євген Ткаченко

Схожі записи

Фермер перетворив собаку на «тигра», щоб відлякувати шкідників (ФОТО)
Слон прийшов у магазин, наївся продуктів і забрав із собою запаси (ФОТО)
Враження туристки від Відня. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *