• 24.06.2026 01:08

На сесії Чернігівської облради розглянуть питання позбавлення мандатів двох депутатів

Вт, 26 Вересня в 8:52

На черговій сесії Чернігівської обласної ради вкотре розглянуть питання позбавлення мандатів двох депутатів: Олександра Козика («Європейська солідарність») і Григорія Данька («Наш край»).

Обидва обранці добровільно написали заяву про складання депутатських повноважень.

За словами депутатів обласної ради, обидва їхні колеги перебувають за кордоном і не можуть повноцінно виконувати свої функції.

На минулому засіданні сесії депутати обласної ради відпустили у «вільне плавання» обранця від партії «Слуга народу» Віталія Свириденка. За «звільнення» Олександра Козика і Григорія Данька голосів чомусь не знайшлося.

Челайн

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *