• 23.05.2024 22:06

Психолог: завжди знаходьте час на відпочинок

Пн, 13 Вересня в 1:55

Все частіше стали з’являтись у нас у вайбер групі пропозиції щодо відпочинку. Ми поспілкувались з автором та відповідальним за ці речі Євгеном Ткаченком.

Євгене, розкажіть, чому саме туризм?

Я сам дуже люблю відпочивати. Для мене найкращий релакс це зміна діяльності. Тому часто обожнюю орендувати в якомусь місті квартиру, дізнатись про пам’ятки та визначні місця, історичні події, що тут відбувалися, скласти план і відкрити для себе це місто. Оскільки маю дуже активне життя, постійно працюю по декільком напрямкам, іноді хочеться зірватись і кудись полетіти, полежати на сонечку, смачно поїсти, поплавати, дізнатись про звичаї та культуру у відвідуваній країні. Люблю спілкуватись з людьми, дізнаватись нову цікаву історичну інформацію та просто не займатись буденними справами, тобто взяти короткий відпочинок від роботи. Що цікаво, через певний час з’являються ідеї: як збільшити клієнтів, раціонально розпоряджатись робочим часом і ти хочеш знову на роботу. Сам маю певний досвід у відвідуванні багатьох місць і хочу ділитися з іншими.

Як відбувається ваш процес входження в бізнес?

Спочатку багато подорожував: або відпустка або стажування в іншу країну чи місто в Україні. Потім зрозумів, що хочу допомагати людям в цьому, адже багато друзів телефонують та звертаються за порадою. Літом закінчив в київському національному авіаційному університеті курси підвищення кваліфікації за напрямком “Туристична справа”. Довго думав, чи відкривати своє турагентство, чи шукати інші варіанти, адже це все час, а в мене новинний ресурс, який потрібно заповнювати, студенти, учні клієнти, яких потрібно навчати. Тому вирішив поки співпрацювати з київським турагентством, щоб сформувати клієнтів, набратись досвіду і потім відкривати своє діло.

Євгене, Ви багато заробляєте займаючись цим, адже ні слова у ваших відповідях про заробіток?

Я не ставлю собі за мету заробити багато грошей. Так, безумовно, щось є, але щоб сума була значною, я маю продавати дорогі тури. Моє бажання навпаки, щоб більше людей побачили за кордон, тому пропоную бюджетні варіанти та заробіток, як ви розумієте незначний. Отримую естетичну насолоду, коли люди вдячні, радять нас знайомим… Ми створили вайбер групу Play tour, куди пишемо цікаві пропозиції. Варіантів у нас багато, в тому числі й для елітного відпочинку, тому якщо не знайшли цікавої пропозиції пишіть у вайбер або телеграм +380681070419. Після вашого повідомлення, ми підберемо вам варіанти та ви самі вирішите куди поїдете на відпочинок.

Повернусь до запитання, заробіток не є ключовим питанням, поки це скоріше хобі, яке приносить якусь монетизацію. Сподіваюсь в майбутньому у нас буде велике турагентство.

У Ніжині багато турагентств і ви збираєтесь відкривати ще?

Так, багато. Збираюсь. Сам подорожував з різними та можу порівняти. Колись у першу подорож ми прийшли в офіс біля універмагу, в підвальному приміщенні, сіли та нам півтори години розповідали про Єгипет, про звичаї, скільки чайових лишати, який одяг брати, про правила в аеропорту… І ми слухали з “відкритими ротами”. Адже це було цікаво. Інший випадок колись розповідали: летіла компанія і там була туристка, яка летіла перший раз, їй нічого не розповіли про те, скільки кілограмів допускається в ручний багаж, що можна та що не можна перевозити. Яке її було здивування, коли в аеропорту у неї у ручному багажеві були заборонені продукти. Їй запропонували їх з’їсти та випити. Звісно, всі поспішали, тому знайома просто лишила продукти і пішла далі. Хоча конкуренція дає своє і, хочу зауважити, що якість надання туристичних послуг у Ніжині покращується.

Які б ви дали поради туристам?

Спочатку перевірити закордонний паспорт: чи дійсний він. Не гнатись лише за ціною, тому що може бути гірке розчарування. Якщо ви платите незначну суму, то будьте готові, що можливо, пляж буде не на першій лінії, або харчування бідне, тобто вивчайте детально умови. Про це ми розповідаємо своїм туристам, які зацікавились туром. Перед купівлею почитати відгуки, поговорити з турагентом про можливі казуси. Якщо у нас робите запит, то маєте знати орієнтовні дати, бюджет і чітко сформулювати те, що хочете. Також, маєте, розуміти, що сьогодні одна ціна, а через деякий час може бути інша. Наведу приклад, нещодавно ціна на пакетний тур змінювалась тричі за день. Моя мета, що якщо ви прийшли до мене раз, то залишались назавжди. Звісно, хочемо, щоб туристи радили нас своїм близьким, друзям та родичам, тому ми постійно навчаємось, розвиваємось і прикладаємо максимум зусиль, щоб зрозуміти і максимально почути кожного відпочиваючого.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Артем Степанов

Схожі записи

Фермер перетворив собаку на «тигра», щоб відлякувати шкідників (ФОТО)
Слон прийшов у магазин, наївся продуктів і забрав із собою запаси (ФОТО)
Враження туристки від Відня. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *