• 21.04.2024 19:25

Чому в Ніжині біля кабінету ендокринолога черги з хворих?

Чт, 14 Жовтня в 0:44

7 жовтня 2021 року нам в редакцію надіслали фото, на якому люди. Автор пояснив, що то лікарня, хворі стоять біля кабінета ендокринолога. Дмитро, так звати автора фото, також повідомив, що то прийшли люди за рецептом на інсулін, і що на світлині далеко не всі потрапили в кадр.

“Дуже важко стояти. Місць немає, діабетиків багато. Вентиляція не працює. Жахливі запахи. Людей насправді набагато більше, частина була в коридорі. Всі незадоволені та без настрою. Комусь погано. Серед людей люди різного віку”,- повідомляє Дмитро.

З 1 жовтня 2021 року вийшли нові правила отримання інсулінів. Згідно якого рецепти можна отримати в електронному варіанті від ендокринолога або сімейного лікаря.

Ніжинський лікар ендокринолог Сидоренко Олександр Васильович від будь-якого коментаря з привод черг біля його кабінету відмовився.

Коли фото розмістили на наших ніжинських ресурсах, то люди коментували по різному.

Нам стало цікаво, яка ситуація в інших містах України з цим питанням. Відповіді ми пишемо лише ті, які стосуються України:

Вита Кравец. Кропивницький. Ні у нас такого немає. З 9.00 до 11.00 роблю замовлення і в кінці робочого дня забираю готовий рецепт. 2-3 людини під кабінетом. А у жовтні отримала електронний рецепт

Елена Войтович. Харьков запись к эндокринологу согласно времени,зашла получила СМС на телефон и сразу в поликлинике в аптеке получила инсулин и уехала домой.

Матильда Кшесинкая. Сімферополь. Нiчого собi! В нас нi. Два днi на тиждень,в понедiлок i у п’ятницю обслуговують тiльки дiабетикiв iнсулiнозалежних. Скiлькi разiв я не приходжу,нiколи такоi черги не бачила… Майже,нiколи нiкого немае…

Люба Лазар. Чернівці. Ні в нас немає такого. Лікар записує і приходиш і одержуеш рецепт і є 2 аптеки, де отримуємо без проблем. На прийом всі по запису лікар сама записує і приходиш може бути 1 людина. Все організовано прекрасно і лікар дуже уважна

Татьяна Дудченко. Берислав,херсонской. У нас тоже все в порядке!

Яна Михайленко. Киев. С 20 сентября по 1 октября был перевод на електронные рецепты. В связи с этим инсулин не выдавался и не продавался. С 1 октября начали выдавать инсулин но не во всех аптеках, а только в тех с которыми заключили договора. Инсулин будут выдать в тех аптеках где будет табличка на дверях “Доступні ліки”. Соответственно и такие очереди в аптеки.

Любовь Шкребтан. Запорізька область смт. Новомиколаївка))) У нас все нормально, без черг. Дай Боже всім низьких цукрів)))

Светлана Черемных. Біла Церква. У нас також без черг

Наталия Сквира. Київ, Дарницький р-н. Прихожу до медсестри. Вона виписує рецепт. Йду до віконечка, де ставлять печатки. Черга 1- 2 людини. Все швидко. 15-20 хв. Потім іду до аптеки.

Почитати всі відповіді можна за посиланням.

За словами пацієнтів в більшості випадків черг немає. Цікаво, чому в Ніжині черги біля кабінету ендокринолога? Чи ми особливі? Питання звісно риторичне. Кожен здогадується причину…

Ми й надалі будемо тримати вас в курсі даного питання. Не хворійте!

матеріал підготував Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

По темі: Чому в Ніжині ендокринолог відмовляється видавати рецепти на життєво необхідний препарат?

Схожі записи

Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн
Боронив місто, а потім долучився до ЗСУ: в Ніжині поховали бійця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *