• 23.05.2024 20:16

Піфагор: “Не бийте собаку. Це душа одного мого друга. Я впізнав її по голосу.“

Вт, 21 Грудня в 3:45

Піфагор – філософ, політичний та релігійний діяч. Саме ім’я цього вченого окутане ореолом загадковості та різних обговорень. Цікаво, що самі дискусії впливових математиків іноді бувають суперечливі, а дехто вважає, що Піфагора взагалі не було, його вигадали.

Сьогодні поговоримо про деякі цікаві факти з життя математика. За деякою інформацією, Піфагор був кулачним бійцем. Не просто бійцем, а гарним спортсменом, оскільки переміг на 58-х Олімпійських іграх, які були в 548 році до н. е., а потім отримував перемогу ще на декількох Олімпіадах. Відомо, що інший математик Фалес(школярам відомий завдяки теоремі Фалеса про пропорційні відрізки,8 клас) був на трибуні під час бою Піфагора, де і помер. За словами грецького філософа Ксенофанта: «Одного разу Піфагор проходив біля людей, які знущалися з собаки: „Не бийте його. Це душа одного мого друга. Я впізнав її по голосу.“»

Насправді інформації про математика багато, про його світогляд, релігію, політичне бачення, дружбу… Я написав, що є цікавим для мене. А що ви знаєте про Піфагора?

Далі буде….

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Записатись на заняття на літо (з можливістю подальших занять) можна просто написавши у viber або telegram +380681070419.

Почитати відгуки клієнтів про викладача та ознайомитись з актуальними на даний момент цінами – натискайте тут.

Ткаченко Євген

Читати по темі:

Євген Ткаченко: Чому рулетку називають “колесом диявола”?

Євген Ткаченко: “Чи можна передбачити смерть?”

Схожі записи

Враження туристки від Відня. Фото
Туристка: Шрі-Ланка. Іноді шлях в 30 км займає пів дня
Турист: “Острів, де всі жителі щиро радіють життю попри повсюдну бідність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *