• 06.02.2025 19:36

ТОВ «НіжинТеплоМережі» готове до опалювального періоду на 67%

Пт, 5 Серпня в 9:57

Тариф на тепло не збільшиться

Газу має вистачити.

Але наше завдання зменшити споживання газу на 10%

НіжинТеплоМережі готові до опалювального сезону на 63 %

Опалення планують ввімкнути вчасно

Це основні тези, які мають знати ніжинці про опалювальний сезон 2022-2023 року.

Готовність до нього обговорили на нараді у Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

На нараді був присутній міський голова Ніжина Олександр Кодола та міські голови Харківської, Сумської та Чернігівської областей, які на собі відчули і досі відчувають війну.

Ключовим питанням наради був аналіз підготовки міст та регіонів до опалювального сезону 2022/23 рр. Уряд виділив кошти для вчасного першочергового відновлення критичної інфраструктури. Робиться все, щоб Україні вистачило енергоносіїв для проходження осінньо-зимового періоду

Олександр Кодола доповів про готовність підприємств теплокомуненерго до опалювального періоду: «Технічна готовність ТОВ «НіжинТеплоМережі» до опалювального періоду складає 67%.

До початку опалювального періоду 2022-2023 буде створено резерв труб різного діаметру загальною довжиною 100 м для проведення аварійних ремонтів. Всього на підготовку до опалювального періоду вже витрачено 3,5 млн грн. Внаслідок ракетного удару на підприємстві було пошкоджено будівлю однієї з котелень. Щоб не допустити втрат теплової енергії, першочерговим є завдання відновлення теплової ізоляції. Продовжуються роботи з ліквідації пошкоджень на аварійних ділянках трубопроводів».

Усією командою працюємо над вирішенням проблемних питань та подолаємо усі виклики.

Ніжинська міська рада

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині під колесами потяга загинув чоловік
На Чернігівщині чоловік вбив через ревнощі товариша та втік до столиці
У Ніжині нетвереза водійка намагалася відкупитися від патрульних: пропонувала 10 тисяч гривень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *