• 20.05.2024 19:16

КП «ВУКГ» звертається до боржників

Сб, 10 Вересня в 6:16

Шановні мешканці ніжинської громади!

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ІЗ ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ ЯКІ НАДАЄ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА”.

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України, в умовах підготовки комунальних підприємств теплопостачання, електро- та газопостачання та водопровідно- каналізаційного господарства області до опалювального періоду 2022/2023 року одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті житлово-комунальні послуги (теплову енергію, постачання гарячої води, водопостачання та водовідведення, утримання житла, газо- та електропостачання, вивезення побутових відходів).

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали, запчастини до спеціалізованого транспорту та засоби і матеріали для безперебійної роботи по благоустрою Ніжина.

Погашення значного обсягу боргів населення, зокрема, за послуги із поводження з побутовими відходами, є запорукою належного рівня благоустрою територій Ніжина та утримання його у чистоті.

З огляду на зазначене, наголошуємо на необхідності та важливості оплати спожитих комунальних послуг та недопущення накопичення боргів перед комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” – єдиним постачальником послуг із поводження з побутовими відходами у Ніжинській ОТГ.

Сплатити за послуги із поводження з побутовими відходами можна найбільш зручним для вас способом, а саме:

оплата через касу КП “ВУКГ” у абонентському відділі по вулиці Чернігівська,128;

оплата через термінали банків;

оплата через онлайн додатки (приват24, Ощад24/7 тощо);

оплата через касу банку або у відділенні Укрпошти;

Крім того, важливе значення має стан розрахунків за спожиті послуги споживачами, що отримують монетизовані пільги та субсидії.

Відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Водночас, житлова субсидія призначається у випадку наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості.

З питання укладення зазначеного договору споживачам потрібно звернутися до надавачів відповідних комунальних послуг.

У разі заборгованості по оплаті послуг від КП “ВУКГ” буде застосовано режим вчасного реагування на несплату вартості послуг споживачами, особливо для тих, що отримали монетизовані пільги та субсидії.

Дякуємо за розуміння!

Ніжин офіційно

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *