• 20.05.2024 19:10

За цей тиждень на коронавірус у Ніжині захворіла 81 людина

Нд, 11 Вересня в 9:24

КНП «Ніжинський міський ЦПМСД» продовжує працювати в умовах воєнного стану.

Так, протягом робочого тижня, до закладу звернулось 3114 осіб, з приводу захворювань — 2012, в т.ч дорослих – 1425, дітей – 587.Зареєстровано хворих на ГРВІ — 263 пацієнта, з них дітей — 62, дорослих — 201.

Зростає захворюваність на COVID -19. За минулий тиждень зроблено 187 швидких тестів на COVID-19, 81 серед них позитивні.

В закладі наявні в достатній кількості тести на виявлення вірусних гепатитів А,В,С, ВІЛ-інфекції, ПСА тести, кардіо- комбі тести, тести на визначення глюкози, тести на визначення загального холестерину та інші тести, що входять в порядок надання ПМД. В закладі наявні дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Коронавак та Джонсон.

За минулий тиждень проведено 331 щеплення, 232 чол. щеплено вакциною Коронавак, 99 – вакциною Джонсон. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Якщо ви з якихось причин ще не отримали щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу(третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М(дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 49 щеплень, АДП-М (дорослі) – 24 щеплення, поліомієліт – 20, гепатит В – 36, гемофільна інфекція – 21 щеплення, кір, краснуха, паротит – 87 щеплень.І пам’ятаємо: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *