• 23.05.2024 12:14

Ніжинців закликають не смітити

Вт, 13 Вересня в 16:27

Поважайте себе! Не смітіть!

На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Сквери, парки та вулиці, тротуари й двори буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. Бруд у парках, на берегах річок і озер став настільки звичним, що багато хто взагалі не помічає його, сприймаючи як невід’ємну й неминучу частину пейзажу.

Постає запитання, а звідки воно взялося? Невже підкинули сусіди, чи може “вітром надуло”?

Та ні, це культура нашої особистості, виховання, згідно якого ми не дбаємо про навколишнє середовище та засмічуємо природу, навіть не задумуючись, які негативні плоди після цього будемо пожинати.

У нашому рідному Ніжині, немов гриби після дощу, виростають стихійні сміттєзвалища. Великих та менших куп зі сміттям не бракне під парканами, неподалік дороги як на центральних вулицях, так і в приватному секторі. Кому ж приписувати сміттєві негаразди? Невідомо?

Чому ніжинці не соромляться смітити? Тому, що засмічують вулиці, парки через свою байдужість. Наша багатостраждальна країна, та й кожен з нас зараз переживає дуже важкі часи, але ми можемо зробити для свого міста те, що не потребує ні матеріальних ні важких фізичних затрат – ми можемо не смітити. Не смітити самим, привчати до екологічної культури молодь та дітей. І можна впевнено сказати, що від того стане краще усім, бо всім приємно коли чисто, прибрано, охайно.

Зробимо довкілля чистішим. Якщо ми не збережемо чистоту у Ніжині сьогодні – наше місто ризикує перетворитись на величезний смітник!

КП ВУКГ

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *