• 29.05.2024 07:56

Що з вуличним освітленням у Ніжині?

Чт, 15 Вересня в 18:58

ЖОРСТКА, КРОВОПРОЛИТНА, БЕЗЖАЛЬНА ВІЙНА З РОСІЙСЬКО-ФАШИТСЬКИМИ ЗАГАРБНИКАМИ ВНЕСЛА СВОЇ СУВОРІ КОРЕКТИВИ В РОБОТУ ДІЛЬНИЦІ ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ МІСТА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА”. ЩЕ ПОЧИНАЮЧИ З 24 ЛЮТОГО, У РЕЖИМІ ЗАГАЛЬНОГО СВІТЛОМАСКУВАННЯ, ПО ВСЬОМУ НІЖИНУ БУЛО ПОВНІСТЮ ВІДКЛЮЧЕНО ТА ЗНЕСТРУМЛЕНО ВСІ ЛІНІЇ ОСВІТЛЕННЯ. НЕЩОДАВНО, ЗГІДНО РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – СВІТЛОМАСКУВАННЯ ВІДМІНЕНО ПО ВСІЙ ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКЛЮЧАЮЧИ Й НІЖИН.

Розпочинаючи з 5 вересня, електриками КП “ВУКГ” було розпочато підключення всіх ліній освітлення та всіх світлових точок на всіх вулицях міста до мереж живлення за виключенням об’єктів військової та критичної інфраструктури.

Встановлено попередній режим освітлення вулиць міста від кінця світлового дня до 23:00 години.

Наразі, працівниками дільниці освітлення вулиць міста проведено підключення близько 90% ліній освітлення по всьому Ніжину. Одночасно з цим, електрики з “ВУКГ” інспектують роботу освітлення і працюють над усуненням пошкоджень на лініях та виконують ремонт та заміну пошкоджених ліхтарів. Найближчим часом, планується відновити роботу всієї мережі освітлення вулиць.

Шановні мешканці! На “гарячій лінії” КП “ВУКГ” відкрито попередній прийом сигналів від мешканців стосовно якихось проблем з роботою вуличного освітлення. У разі випадку непрацюючого ліхтаря чи декількох ліхтарів, в умовах роботи з кінця світлового дня до 23:00 години, по вулиці де ви мешкаєте ,прохання сповістити про це за телефоном 068 272 6232.

КП ВУКГ

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *