• 20.05.2024 18:00

​​​​5 золотих правил безпеки в інтернеті

Чт, 22 Вересня в 19:04

Перебування у мережі не завжди є безпечним. Ось декілька моментів, про які не варто забувати.

Складні паролі. Найкраще використовувати для входу на різні платформи різні паролі. До того ж захист повинен бути надійним, тому забудьте про дату народження чи номер мобільного телефону. Час від часу потрібно змінювати паролі та бажано не зберігати їх в мережі.

Двофакторна автентифікація. Такі гіганти як Facebook чи Google пропонують своїм користувачам встановити двофакторну автентифікацію, і від цього не потрібно відмовлятися. Це убезпечить від входу у ваші облікові записи сторонніх людей, які не мають доступу до вашого телефона.

Перевірені додатки та сайти. Усі надійні сайти у вашому браузері марковані замком – слідкуйте за цим і не залишайте особистих даних на ресурсах, де такого маркування немає. Щодо ґаджетів, то з ними також потрібно бути також уважними. App Store і Google Play не гарантують безпеки усіх своїх додатків. 

Різна пошта для різних цілей. Найкраще, щоб у вас була одна пошта – для роботи, інша – для реєстрації у різних соцмережах чи на сайтах, а третя – для важливих особистих цілей, наприклад, для інтернет-банкінгу. Тоді, коли вам на пошту, яку створили для соцмереж, прийде лист ніби від банку, ви знатимете, що це справа рук шахраїв.

Особиста пильність. Найчастіше люди стають жертвами шахраїв через власну необачність, коли самі надають інформацію шахраям. Тому ігноруйте пропозиції ввести номер телефону, бо саме ви виграли якийсь неймовірний приз. Тим більше не вводьте дані своїх банківських карток на незахищених або невідомих сайтах.

саморозвиток

Схожі записи

У Польщі почали гірше ставитися до українців: чому бояться наших мігрантів
Фотограф показав орангутанга, який допомагав лісникові вибратися з річки
Юристи розповіли, хто в Україні може не платити судовий збір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *