• 26.05.2024 09:13

Пам’яті прекрасної людини… Євгенові Коваленку 25 вересня мало б виповнитися 34 роки…

Сб, 24 Вересня в 12:18

Євгенові Коваленку було 33 роки. Чоловік загинув 3 березня у Чернігові. Того дня війська РФ здійснили серію ракетних ударів по місту та його околицях – загинуло щонайменше 47 людей. Будинок, де перебував Євген Коваленко, завалився. Разом з ним загинула студентка Поліна Желдак.

Про нього кажуть: активіст, який робив усе, щоби рідна громада та Україна процвітали; любив своє місто і хотів змінити світ на краще. 

Євген був аспірантом факультету іноземних мов Ніжинського державного університету, виховником у «Пласті», громадським радником, проектним менеджером. Працював директором креативного хабу «CreativeYou», директором Агенції місцевого розвитку Лосинівської селищної ради, а також – регіональним координатором у Школі місцевого самоврядування, очільником ГО «Створімо майбутнє разом». 

«Активний, енергійний, розумний… Євген любив життя і свою країну, яку так натхненно хотів змінити на краще. Україна й українці ніколи не пробачать окупантам жодної краплі крові своїх синів та дочок. Їхні смерті стануть клеймом вічної ганьби та прокляття всім тим, хто прийшов у наш дім зі зброєю», – написала товаришка Євгена Надія Шостак.

25 вересня Євгенові виповнилось би 34 роки. 

Меморіал: вбиті росією

Май Ніжин

Схожі записи

На Чернігівщині чоловік під час сварки поранив жінку з рушниці, – поліція
На сесію Чернігівської міськради виносять питання ліквідації «Муніципальної варти»
На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *