• 12.05.2024 23:10

В Україні все частіше шукають працівників готових працювати з дому: кому обіцяють платити по 30 000 гривень?

Пт, 26 Квітня в 2:01

Віддалена робота набула великої популярності в Україні за часів пандемії. Тоді через суворий карантин компанії змушені були адаптовуватись до нових умова, а працівники, вчитись працювати з дому. На практиці все вийшло не так страшно й навіть дуже зручно. Подібна тенденція почала розвиватись в Україні і зараз вакансій з віддаленим типом зайнятості стає все більше. Роботодавці готові платити хорошим спеціалістам 30 000 гривень та більше. Кого шукають?

Робота є у різних галузях

Знайти вакансії можна абсолютно різного типу: проєктні, на повну зайнятість, з офіційним працевлаштуванням тощо. Ось, в яких галузях наразі найбільше потребують фахівців:

  1. Переклади та навчання іноземних мов. Дуже великий попит є на людей, які гарно володіють англійською, німецькою, польською, чи будь-якою іншою мовою. Зараз безліч українців виїхали або ж планують виїжджати закордон тому різноманітні онлайн-курси з вивчення мови мають велику популярність, Мовні школи готові платити фахівцям по 30 000 гривень і більше.
  2. Турагенти. Туристичні агенції шукають менеджерів, які готові спілкуватися з клієнтами, розповідати їм про умови та переваги різноманітних турів. Реагувати на заявки від клієнтів тощо. Зарплата такого менеджера коливається в межах 20-30 тисяч гривень.
  3. Консультанти. Поняття дуже обширне, адже консультантів шукають як невеличкі інтернет-магазини, де серед обов’язків спілкування з клієнтами у соціальних мережах, так і IT-компанії, де потрібні консультанти, які зможуть якісно розповідати про продукт фірми. Зарплата, яку готові платити ІТ-компанії, варіюється в межах 30 000 гривень.

Також серед фахівців, яких шукають на віддалену зайнятість побільшало бухгалтерів, менеджерів з продажу, контент-менеджерів. Традиційно великий попит на різноманітних фахівців з просування та наповнення сайтів — це SEO спеціалісти, таргетологи, маркетологи та інші.

гсмінфо

Схожі записи

НАТО може втрутитися у війну в Україні: названо дві умови
Для всіх військовозобов’язаних запровадять новий документ єдиного зразка
В Україні значно зросла кількість україномовного контенту за 2023 рік: дослідження соціологів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *