• 23.05.2024 20:29

Математика: офлайн чи онлайн?

Нд, 15 Травня в 14:08

Зараз мова піде про переважну більшість випадків, що дає мені право узагальнювати. З 15-річного досвіду навчання дітей скажу, що все індивідуально. Але, коли батьки запитують: “Євгене Миколайовичу, як краще для дитини онлайн чи офлайн заняття з математики? Для нас, звісно, зручніше онлайн.”.

Я завжди відповідаю офлайн. Оскільки це дитина, часто не розуміє про важливість навчання і при дистанційному навчанні часто приходиться відволікатись на мотиваційну складову, витрачаючи на це не мало часу.

Математика точна наука, де головне вміти розв’язувати задачі, але щоб їх навчитись вирішувати потрібно добре розбиратись в теорії та постійно практикуватись, переходячи від елементарного до складнішого.

Під час дистанційних занять часто швидкість рішення в дитини набагато нижча через технічні моменти, тому що потрібно мати графічний планшет або як більшість дітей тачпад чи мишку.

Велику роль грає особиста, не віртуальна комунікація, так як працюємо з дітьми, і набагато легше буває проконтролювати виконання завдання особисто.

При дистанційному підході в масштабах школи, коли дітей 15-20, а часом і більше, то вчитель встигає “дати” теорію і показати декілька вправ. Для дитини важливо самостійно закріпити, вирішивши до десяти задач. На навчання сильно впливає спочатку епідемія коронавірусу, потім війна і все це безперечно внесе свої корективи у математичну підготовку учнів.

З досвіду скажу, що іноді буває ефективною комбінована модель навчання. Тут говорю про індивідуальне навчання.

Все ж таки при можливості обирайте індивідуальне офлайн навчання математиці. При зверненні до мене, то починаю з діагностики рівня знань, потім складаю програму під “Вашу дитину” і починаємо працювати.

Для індивідуальних онлайн-занять(та офлайн, Київ) записуйтесь +380681070419. Ціна знижена. Тому записуйтесь та займайтесь. Проведіть літо з користю!

Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Читати по темі:

Записуйтесь на заняття з математики з досвідченим репетитором за низькою ціною

Допоможемо Чернігівцю Олександру нагородити своїх заступників

Допоможемо чернігівцю Олександру

Євген Ткаченко: Про прибирання житла

Євген Ткаченко: Чому рулетку називають “колесом диявола”?

Євген Ткаченко: “Чи можна передбачити смерть?”

Піфагор: “Не бийте собаку. Це душа одного мого друга. Я впізнав її по голосу.“

Євген Ткаченко: Чи реально виграти в лотерею Джекпот?

Євген Ткаченко: Навіщо нам в житті відсотки?

Євген Ткаченко: Обкладаємо плиткою стіну кухні

Схожі записи

Враження туристки від Відня. Фото
Туристка: Шрі-Ланка. Іноді шлях в 30 км займає пів дня
Турист: “Острів, де всі жителі щиро радіють життю попри повсюдну бідність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *